fbpx

Näitan kõiki 15 tulemust

UUS
139.95

Maagiline juhtmevaba ja hõljuv kuulamp nii öökapile kui ka elutuppa meeleolu loomiseks. Lamp hõljub ja keerleb tänu magnetitele ja valgustab ümbritsevat tänu juhtmevabale elektrile. Nupuvajutusega saad valida kolme erineva värvi vahel.

79.95

Kergelt kokkupandav LED RGB põrandalamp pakub meeleolukaid õhtuid nii pidudele kui koju. 16 miljonit värvi ja üle 210 erineva valgusrežiimi.

49.95

LED laseriga täheprojektor on nüüdsest nutikam kui varem. Projektorit saab mobiiliga äpist juhtida ning Alexa või Google Homeiga ühendada. Projektor lisab värvi pimedatesse öödesse.

44.95

Alien LED-ookeanilaine projektor kahe laseriga kuvab sinu tuppa kosmilise lõõgastava atmosfääri. Valides endale sobilike režiimide ja värvide vahel, saate oma toa kaunistada just enda maitsele vastavalt. Lasertähed koos liikuvate kosmiliste lainetega pakuvad nii imelist vaatemängu kui mõnusat lõõgastumist.

44.95

Tähe ja LED-ookeanilaine projektor kuvab sinu tuppa kosmilise lõõgastava atmosfääri. Valides endale sobilike režiimide ja värvide vahel, saate oma toa kaunistada just enda maitsele vastavalt. Lasertähed koos liikuvate kosmiliste lainetega pakuvad nii imelist vaatemängu kui mõnusat lõõgastumist.

5.95

USB-laadija nutitelefoni, digikaamera ja paljude teiste seadmete vooluvõrku ühendamiseks ilma arvutita. Sobib suurepäraselt ka meie täheprojektoritega.

12.95

Maagiline juhtmevaba kuulamp (13 cm diameeter) nii öökapile, elutuppa või õue meeleolu loomiseks. Lampi on lihtne kasutada, kasutades kaasas olevat pulti või lambil olevat puutetundliku nuppu. Kergesti laetav ning ei pea patareisid vahetama.

18.9521.95

Maagiline juhtmevaba kuulamp nii öökapile, elutuppa või õue meeleolu loomiseks. Lampi on lihtne kasutada, kasutades kaasas olevat pulti või lambil olevat puutetundliku nuppu. Kergesti laetav ning ei pea patareisid vahetama.

14.9521.95

Maagiline juhtmevaba galaktikalamp nii öökapile, elutuppa või õue meeleolu loomiseks. Lampi on lihtne kasutada, kasutades kaasas olevat pulti või lambil olevat puutetundliku nuppu. Kergesti laetav ning ei pea patareisid vahetama.

22.95

Lastetubade kaunistamiseks ja valgustamiseks originaalse kujundusega vikerkaare kujuline LED-projektor. Väga kasulik öövalgustina.

38.95

Magnetlülitiga tasakaalulamp, mis paistab silma oma originaalse ja moeka kujunduse poolest.

UUS
23.95

Kaasahaarav valgustus iga stsenaariumi jaoks.Kujundage hõlpsalt oma igapäevase rutiini või tegevuste jaoks stsenaariume, reguleerides heledust, temperatuuri (2,500-6,500 K) ja värve – 16 000 000 toonide valikuga.

49.95

Laavalamp atmosfääri loomiseks ükskõik millises ruumis.

UUS
24.95

Taaslaetav magnetiline LED-lamp, mis on äärmiselt mitmekülgne tänu originaalsele multifunktsionaalsele kaabli- ja pistikuvabale kaasaskantavale disainile.