Meist

Outers OÜ
registrikood 14775986
Õismäe tee 37-24, 13514, Tallinn
info@outers.ee.

A/a EE797700771003945381
BIC/SWIFT: LHVBEE22
LHV Pank

Korduma kippuvad küsimused

Palun lugege korduma kippuvaid küsimusi enne meile kirjutamist.

Kas tooteid on veel laos olemas?

Kõik meie tooted on laos olemas ja peale tellimuse saamist pakendame tellimused ning paneme samal päeval ka teele. Kui toodetel peaks laoseis väga madalaks kukkuma, siis näitame vastavat märget ka toote lehel (nt “järgi ainult 2 toodet”). Märke puudumisel võite kindlad olla, et meil on tooteid laos piisavalt.

Kas toodetele kehtib garantii?

Jah. Kõigile meie toodetele kehtib 2-aastane garantii. Kui teie toode on defektiga, siis palun võtke meiega ühendust ja me asendame toote või kanname teile ostu eest tasutud raha tagasi.

Kas tooteid on võimalik tellida ka välismaale?

Jah. Meie infosüsteem võimaldab tellida tooteid Eesti, Läti, Leedu ja Soome pakiautomaatidesse ning maksta kasutades nende riikidel pangalinke. Kui soovite tellida tooteid teistesse riikidesse, palume meiega sel juhul ühendust võtta, et saaksime teile täpse hinnapakkumise teha.

Kui kaua tellimus aega võtab?

Üldiselt me proovime kauba juba samal päeval kullerile edastada kui me maksekinnituse kätte oleme saanud. Kulleril võtab kauba toimetamine 1-3 päeva. Erandlikel juhtudel võib tarne võtta kuni 30 päeva aega. Kui kaup ei ole 30 päeva jooksul teieni jõudnud, siis palume võtta meiega ühendust.

Kirjutage meile
    Vastame teile hiljemalt 10 tööpäeva jooksul, enamikel juhtudel paari päeva jooksu.