fbpx

Näitan kõiki 7 tulemust

UUS
139.95

Maagiline juhtmevaba ja hõljuv kuulamp nii öökapile kui ka elutuppa meeleolu loomiseks. Lamp hõljub ja keerleb tänu magnetitele ja valgustab ümbritsevat tänu juhtmevabale elektrile. Nupuvajutusega saad valida kolme erineva värvi vahel.

79.95

Kergelt kokkupandav LED RGB põrandalamp pakub meeleolukaid õhtuid nii pidudele kui koju. 16 miljonit värvi ja üle 210 erineva valgusrežiimi.

44.95

Alien LED-ookeanilaine projektor kahe laseriga kuvab sinu tuppa kosmilise lõõgastava atmosfääri. Valides endale sobilike režiimide ja värvide vahel, saate oma toa kaunistada just enda maitsele vastavalt. Lasertähed koos liikuvate kosmiliste lainetega pakuvad nii imelist vaatemängu kui mõnusat lõõgastumist.

44.95

Tähe ja LED-ookeanilaine projektor kuvab sinu tuppa kosmilise lõõgastava atmosfääri. Valides endale sobilike režiimide ja värvide vahel, saate oma toa kaunistada just enda maitsele vastavalt. Lasertähed koos liikuvate kosmiliste lainetega pakuvad nii imelist vaatemängu kui mõnusat lõõgastumist.

12.95

Maagiline juhtmevaba kuulamp (13 cm diameeter) nii öökapile, elutuppa või õue meeleolu loomiseks. Lampi on lihtne kasutada, kasutades kaasas olevat pulti või lambil olevat puutetundliku nuppu. Kergesti laetav ning ei pea patareisid vahetama.

18.9521.95

Maagiline juhtmevaba kuulamp nii öökapile, elutuppa või õue meeleolu loomiseks. Lampi on lihtne kasutada, kasutades kaasas olevat pulti või lambil olevat puutetundliku nuppu. Kergesti laetav ning ei pea patareisid vahetama.

14.9521.95

Maagiline juhtmevaba galaktikalamp nii öökapile, elutuppa või õue meeleolu loomiseks. Lampi on lihtne kasutada, kasutades kaasas olevat pulti või lambil olevat puutetundliku nuppu. Kergesti laetav ning ei pea patareisid vahetama.